Fellne

Shitet nga: Shahini 21 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini origjinal te VW 15 -tëshe
te perdorura, me gërritha te vogëla. Shik lol Fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim