Fellne

Shitet nga: Armend 11 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me fellne Nr 16 Fellnet jan per passat ? Arsyja qe po i jeki kto jon se e kum blej ni mercedes e kto spo i bojn Per ma shum info kontaktoni ne mob mundeni edhe ne viber +37744868089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim