Fellne16 me goma

Shitet nga: toni 28 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 205 55 me goma dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim