Fellnee

Shitet nga: Besii 19 Tet 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15-she , 4cop shum te mira per me shum muni mi pa edhe vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim