Fellnet 245 40 18 me goma dhe pa goma

Shitet nga: naim 08 Mar 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 245 40 18 shum ne gjendje te mir me garancjon qe nuk dridhin fellnet jan te bmw e 3 fellnet komplet me goma jan 220 euro kurse pa goma jan 150 euro

goma kam edhe ma te ngushta se ktoo

numer per kontakt 044690507 si dhe ne viber ky numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim