Fellnet 245 40 18

Shitet nga: naim 02 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes vetem fellnet 245 40 18 bemwes em3 me qmim 220 euro

kuse me gjith goma vere 320 euro

shes dhe keto pjes pasqyre 2 par ni bos dhe 3 radio dhe ky telivizor gjitha kto mirren me qmim te volitshem 120 euro

shes dhe kto dy goma gjipav 15 me qmim 120 dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim