Fellnet. Me goma m+s 17 te audis qmimi volitshem

Shitet nga: Fellne 28 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma ver dimer edhe fellnet edhe gomat jan te rujsheme shum pi shes se spom duhen ma une i kum pas ne audi a6 po kyo i bajn edhe kerrv tjera jan shum te rujshme per me shum na kontaktoni qmimi i volitshum nr 049393777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim