Fellnet bemve e3

Shitet nga: naim 08 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet e bemves e 3 fellnet jan ne gjendje prefekte qmimi vetem per fellne asht 220 euro kurse me goma vere jan 320 euro fellnet jan 18 coll
numer per kontakt 044690507 sidhe ne vajbe +37744690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim