Fellnet e hekurit 17 coll jan te bemw

Shitet nga: naim 01 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
she me qmim tr volitshem 25 euro copa numer kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim