Fellnet 15 .4 shtrafa 145 euro

Shitet nga: kujta 26 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 bajn per opel gollf fiat qmimi I diskutushum jan ne gjendje shum te mir nr 045627952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim