Fellnet 15 coll 4 vrima jan per fave

Shitet nga: naim 21 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 coll jan shum te mira nuk dreidhin jan me gjith goma gomat nuk jan edhe aq te mira kompet me goma 150 euro kurse vetem fellnet jan 135 euro numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim