Fellnet 17 coll me goma te reja

Shitet nga: ilir 13 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 col me goma te reja per golf 4 artficial viber +37745490476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim