Fellnet audi Q5

Shitet nga: Ramadan Neziraj 06 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
no coment per fellne shihen edhe ne foto .235/65/17...........shiten urgjentish
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim