Fellnet e alf romes

Shitet nga: naim 17 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet e alfromes jan ne gjendje shum te mir me qmim te volitshem te sapo ardhura nga zvicrra qmimi 140 euro numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim