Fellnet e alfromes ne gjendje te mir

Shitet nga: naim 20 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet e alfromes jan ne gjendje te mir jan te ardhur nga zvicrra numer per kontakt 044690507

jan 15 coll qmimi 160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim