Fellnet e aluminit me goma per Opel

Shitet nga: opel vectra 04 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e aluminit me goma per opel vectra jan te reja siq po shihen ne foto para 1 jave jan ardh prej gjermanis kerri u shit keto.kan mbet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim