Fellnet me guma (MS) 205 55 16

Shitet nga: Fell e 21 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nuk dridhin nuk gjujn mujna mi provu sepse ende i kom ne vetur te muntuara shiten urgjent me qmim te lir 150 euro nr +386 49 147 155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim