Fellnet per Mercedes

Shitet nga: Fellne per Mercedes 09 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes jan te ardhura nga Zvicrra per ma shum informata kontaktoni ne numrin 044873448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim