Fellnet per bmw 17 coll

Shitet nga: Xemi 21 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per bmw 17 col po edhe braniki per golf 2 perpara braniki 100 euro fellnet 200 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim