Fellnet per bmw 19 coll

Shitet nga: Besart 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Baj edhe drrim me naj par fellne te bmw 18 ose 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim