Fellnet per golf-1-2-3 .opell reno e bejm edhe m..

Shitet nga: Amiri 11 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet numer -14 . me 4 vrima pa goma bajn per golf -2-3. Per opell korz astra vekter dhe shumlloje te kerrev ... qmimi i pa diskutushu
Viber +37744995362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim