Fellnet per mercedes te posa ardhura numer 16 pa..

Shitet nga: Amir 11 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet per mercedes numer -16 pa goma qmimi i pa diskutishum
Numri i viberit- +37744995362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim