Fellnet te ndryshme

Shitet nga: naim 12 Sht 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet e faves pasat golf etjera qmimi 130 euro pa goma gomat 85 euro numer per kobtakt 044690507 fellnet jan 14 kemi dhe fellne tjera 16 15.
shes dhe autolarjen firma frank asht me defekt qmimi autolarjes asht 250 euro.

shitet dhe fordi 1.6 benxin viti 2000 iposa ardhur nga zvicrra pa dogan qmimi fordit asht 980 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim