Fellnet

Shitet nga: samir 02 Nën 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per audi 18/225/40

per ma shum informata 044-205-675
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim