Fellnet

Shitet nga: Bajram 19 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17,jon te mira te rujtme nuk jon te dredhume,nje gom ii bon e tri tjerat nuk bojn .jon te ardhura prej gjermanis me kerr mekan ardh. ok mundni me thirr edhe ne viber ne qdo koh +377 45 617 402.
Qmimi prej 200 -150/ 140 mundni mi marr ner to jo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim