Flm merrjep u shiten fellnet per opel

Shitet nga: avni 28 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 16 coll orgjinal per opel astra H,vectra C,signum,zafira etj per me shum info ne tel +37744126262.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim