G O M A 15,60 195

Shitet nga: goma 08 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e dimrit 4 jan njejta
15,60,195
wiber.+37745535615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim