GOMA DIMRI NOKIAN W+

Shitet nga: Xhelal Bajrami 03 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te dimrit 205/55/16 91T i kam bler te eurogoma ferizaj me 20% zbritje vetem nje muaj jane perdor une i kam marr 290€ 4copa tashti po i shes per 200€ 4copa thuaj se te reja flm mundeni edhe ne viber +37744121895 xhelali QMIMI I FUNDIT I PA DISKUTUESHEM viti i prodhimit te gomave java e 40, viti 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim