GOMA FELLNE 195-65-15

Shitet nga: isuf qerimi 13 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jane ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim