GOMA ME SHUMIC

Shitet nga: Dini 08 Tet 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMA ME SHUMIC DHE PAKIC NR -15-16-17-18. DHE NDRRIM ME VETURA ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim