GOMA PER KAMIONA

Shitet nga: Bujari 28 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per kamiona te gjitha llojet te sapo ardhura nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim