GOMA POLARIS 16-qe M+S nga CH PROFILI 250/55/16

Shitet nga: GOMA 21 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 2 GOMAT, GOMAT JAN TE MIRA NUK JAN TE GUMGAVTA AS TE DREDHTA . POR JAN NE GJENDJE TE MIR LIRISHT MUJN ME U PERDOR
qmimi per cop 15 euro ndesa per dyat 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim