GOMA TE REJA TE VETURAVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IMI TIRES 13 Gsh 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejm shitjen e te gjitha llojeve te gomave te reja poashtu ne te njejtin qmim te volitshem perfshihet edhe montimi i gomave . Gomat jon te markes NEXEN . ju ~MIRPRESIM~ me rrespekt NAIM HYSENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim