GOMAT 215 .65 .15 C

Shitet nga: GOMAT NE SHITJE 215 .65. 15 C 24 Jan 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 GOMAT NE SHITJE 215 .65 .15 C NE SHUM PAK TE PERDORNA THUAJ SA TEREJA 044999197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim