GOMISTER JEHONI TALINOC.M

Shitet nga: naim 13 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 245 40 18 per bemwe e 3 jan ne gjente te rregullt me qmim 120 euro pa goma me goma 220 euro qmimi ipa diskutushem .

karrigat kan qmimin 15o euro i diskutushem jan te pezhos

bejm montimin e gomav sidhe ballancimin gjindemi ne talinoc i muhagjerve me qmime te volitshme montimi gomav 1.50 ballancimi bandash te thjesht 1.50 ballancimi i fellnev 2 euro. ju mirpresim prej ores 8 deri ne ora 19 per kontakt numer 044690507GUMISTER JEHONI TALINOVC.M

044690507

KEMI DHE KOMA TE IMPORTUARA NGA ZVICRRA KEMI 15 16 17 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim