Golf 2 benzin 1.6 me nj vit rexhestrim

Shitet nga: toni 07 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes golf 2 asht gjende nregoll por mashum info 044953865 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim