Gom rezer per ML dhe S320

Shitet nga: blerton 14 Sht 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gom rezerv per mercedes ML dhe per Mercedes S320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim