Goma me C

Shitet nga: ibraim 02 Maj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me C të ardhura nga zvirra jan shum të mira kan profil të mir , jan të dimerit numri i gumav është
235\65R16C jan 2 goma përmëshum informata mun të kontaktoni edhe në viber +37744466581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim