Goma te ndryshme

Shitet nga: naim 19 Pri 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
vullkanizer fuli talinovc i muhagjerve kemi goma te ndryshme prej numrit 13 14 15 16 si dhe fellne alomini 14 16 sedhe felne te thjeshta 13 14 15 ju mirpresim prej ores 8 deri ne oren 19 numri per kontakt 044690507 shesim dhe gjesende tjere sipas fotos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim