Goma

Shitet nga: festim 14 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 175 R16 C M S + 175/80R 16 M S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim