Goma

Shitet nga: musa 06 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi shum lloje te gomave nga nr 13 e deri ne nr 21 qmimen jan ma te volitshme se gjithkund qmimi fillon nga 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim