Goma

Shitet nga: Buletin 05 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 205/55R16 M&S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim