Goma

Shitet nga: Kadri 28 Sht 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat Te Reja
175\70\13 #30 ero
175\70\14 # 35 ero
185\65\14 # 35 ero
195\65\15 #35 ero
205\55\16 #40 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim