Goma

Shitet nga: meti 05 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e dimrit jan 4 njejta dhe jan shum tmira
60 195 15
wiber +37745535615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim