Goma

Shitet nga: Enis 23 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma M+S goma jam shum pak te pordorura.
Gomat jane EUROWINTER dhe madhesia e gomave esht
205-55-16R
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim