Goma

Shitet nga: Ardit 18 Jan 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 14.195.60 (2) edh tu 14.195.70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim