Goma

Shitet nga: bimi 16 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te dimrit te ardhura nga zvicra te perdorura vetem dy muaj R15 185/55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim