Goma

Shitet nga: Shitet gomat 11 Pri 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet gomat17....goma te perdoruar..info 044554973....viber...gomat jan 205|R15...viti 2009....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim