Goma 145 80 13

Shitet nga: xxxxx 21 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 gomat 145 80 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim