Goma 15 me C Urgjent 4 copa 50€

Shitet nga: Goma Michelin 19 Maj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   125 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma Michelin ,
4Goma nje Profil 195|75|15C ,
Te posaardhur prej Zvicrre,M+S
Per me shume info na kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim